Ödüller

  • 38 ülkeden 3000 NATO askerinin katıldığı harp tatbikat çalışmalarında verdiği hizmetten dolayı VIP Turizm, 2003 Gerçek Yaşam Desteği başarı plaketini aldı. 2004 yılında (TOÇEV) Tuvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı’nın Destek ve İşbirliği Ödülü ve 1993 yılında da Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TURSAB)’dan 25. Yıl Onur Ödülü VIP Turizm’e verildi. TURSAB’ın 43. yılında ise, kuruluşundan bu yana üyelik plaketi aldı.
  • VIP Turizm, 1999’da Uluslararası Kongre ve Konvansiyon Derneği ICCA’dan 20 yıl aktif A kategori üyesi olma plaketi alan dünyada sayılı ve Türkiye’de tek kuruluş olma unvanını elde etti.
  • Singapore Airlines’dan Top Passenger Agent ödülüne layık görülen VIP Turizm, ayrıca birçok havayolundan ve otellerden başarı ödülü aldı.
  • VIP Turizm kurucuları İnci ve Fethi Pirinçcioğlu’na 2001 yılında Kongre Dergisi’nin verdiği The Masters of the Industry (Sektörün Ustaları) plaketi ise bu sektördeki öncülüklerini vurgulayan en anlamlı ödül olarak tanımlanıyor.
  • Seyahat ve turizmin tüm kollarını bir araya getiren uluslararası organizasyon Skal tarafından verilen Türkiye’nin Turizm Oskarları – Skalite 2009 Ödüllerinde VIP Turizm Incentive Dalında ödüle layık görüldü. Skalite 2012’de ise, yurt dışı turları ve iç turizm yatırımları ile 2, incoming alanında VIP DMC ile ve kongre ve toplantı organizasyonlarındaki başarılarından dolayı VIP Kongre markaları ile “Silver” ödülün sahini oldu.
  • VIP MICE 2012 yılında, Ace of MICE Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri’nde “En İyi Incentive Firması” ödülüne, 2013 yılında, Shell & Turcas Türkiye etkinliği ile “En İyi Etkinlik” ödülüne, 2014-2015 yılında ise Young President Organizations İstanbul Daveti ile “En İyi Davet Organizasyonu” ödülüne layık görüldü.